محمد فرتاش کیست؟

 

محمد فرتاش با سابقه برگزاری صدها کارگاه و سمینار در  زمینه های مختلف مانند :موفقیت، هدف گذاری ،اعتماد به نفس ، کودک درون ، ارتباط ناخودآگاه ، جهان هولوگرافیک ، ایجاد سیستم درآمد زا  ، تحول شخصی  و ….. با همکاری دانشگاه ها ، موسسات عالی ، فرهنگسرا ها ، شهرداری ها ، شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سایر موسسات خصوصی و دولتی فعالیت دارند.

محمد فرتاش مالک کارخانه تولیدی کارتن سازی پیام و مدیر عامل شرکت های تولیدی کشت و صنعت سبز بارلی و برگ سبز آرمان  و موسسه پیش به سوی کمال آرمان هستند  و همچنین ایشان از معدود اساتیدی هستند که با بیماری سرطان که بسیاری از پزشکان قطع امید کرده بودند مبارزه نموده و سلامت کامل خود را به دست آورده اند.

محمد فرتاش
محمد فرتاش

 

اهداف و رسالت محمد فرتاش

 

۱-تقویت اندیشه ها و اصلاح باورها که زیر بنای ساخت یک زندگی با رفاه جسمی و روحی است.

۲-هدفمند سازی ذهن ها توسط محمد فرتاش و استفاده موثر از  افکار و نهایت پیشرفت و ارتقا در تمامی جوانب زندگی.

۳-ایمان به قوانین بدون تغییر هستی مانند کارما، افکار و…..

۴- ترویج نگرش مثبت و پیام آور شادی و مهر برای تمامی انسان ها و نهایت کوشش در ترویج عشق و مهربانی و کمک  برای رشد وتعالی و رسیدن به کمال بخشش بدون چشم داشت  و صرف بخشی از درآمد جهت امور خیر و بهبود وضعیت انسان ها خصوصا جامعه ایران.

در این مسیر همگام شدن  با شما بزرگترین افتخار برای ماست و ایمان داریم در سایه الطاف الهی و با حمایت شما و نظرات و انتقادات و پیشنهادات سازنده تان رسالت خود را به سرانجام برسانیم و گامی بزرگ برای ارتقا ی خود و جامعه ایران  برداریم.