دوره نوابغ ثروت آفرین (دوره 1)

فروردین, 1400 بدون نظر کارگاه کسب رازهای شادی و ثروت
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
1.480.000 تومان
دوره
اطلاعات تکمیلی

دوره نوابغ ثروت آفرین (دوره 1)

تخفیف بیش از 50% تخفیف ویژه ( به مدت محدود)
1.480.000 740.000
برای مشاهده دوره ابتدا در سایت ثبت نام کرده سپس بر روی دکمه ی (این دوره را شروع کنید) کلیک کرده و پرداخت نمائید.پس از تایید مدیر این دوره برای شما عزیزان در دسترس خواهد بود.   پشتیبانی : 04133322292 ، 09142184141

     

 • آیا می دانستید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟چقدر به خودتان، ارزشمندی و شایستگی هایتان ایمان دارید؟
 • آیا می دانستید چگونه می توانید باور رسیدن به ثروت و فتح قله های بلند موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را در وجود خود ایجاد کنید و تا آخرین لحظه زندگی قدرتمند به پیش روید؟ چگونه می‌ توانید باورهای اشتباه را با باورهای صحیح جایگزین کنید؟ چگونه باورهای مخرب نسبت به پول و ثروت را شناسایی کرده و به اصلاح آن‌ها بپردازید؟ چگونه نظام باورهای خود را برنامه‌ریزی کنید تا به‌راحتی به ثروت فراوان دست پیدا کنید؟
 • آیا می توانید فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاهایتان بیابید و با استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری آینده ای بسازید که هیچ شباهتی به گذشته تان نداشته باشد؟ آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستند که رؤیاهای زیادی در سردارند اما تاکنون نتوانسته اند اهداف خویش را در زندگی واقعی محقق سازند؟
 • آیا فرق پول و ثروت را می دانید؟ آیا پول، ثروت واقعی است ؟؟؟ چرا عده‌ای در پول و ثروت غرق هستند و عده‌ای محتاج نان شب؟ آیا فردی که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده است هم می‌تواند ثروتمند شود؟ چگونه می‌شود به ثروت فراوان دست پیدا کرد؟
 • آیا می دانستید همه انسان‌ها درون خود یک غول به نام ضمیر ناخودآگاه دارند که مانند سیستم عامل عمل کرده و فرمانده بلا منازع انسان است. ما انسان‌ها بنده‌ای بیش برای این غول کوچک نیستیم.
 • آیا می دانستید که هر چیزی در این جهان هستی دارای انرژی، فرکانس و ارتعاش منحصر بفردی است؟ آیا تاکنون شنیده بودید که افکار و احساسات شما مانند هر جسم فیزیکی دارای انرژی است، هر فکری در ذهن شما می گذرد، چه مثبت و چه منفی، ارتعاشی از خود ساطع می کند و جهان هستی در پاسخ به این ارتعاش شما را اتعاشی از جنس همان ارتعاش به زندگی شما باز می گرداند؟ چگونه می توانید همچنان ارتعاش فقر و نداری، استرس و نگرانی، درد و بیماری و یا هر نوع ناخواسته دیگری را بفرستید و منتظر ورود سلامتی، آرامش عشق و ثروت در زندگی خود باشید؟ وقتی به خواسته هایتان فکر می کنید چه احساسی دارید؟ چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟
 • آیا می دانستید چگونه می توان از دیوار ترس‌هایتان عبور کنید و با شجاعت با ترس هایتان رو به رو شوید و آن‌ها را فرو بریزید؟
 • آیا می‌دانید چگونه باید ازمخاطب‌تان پاسخ مثبت دریافت کنید؟ چطور می‌توان در جمع مرکز توجه قرار گرفت؟ چطور به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید؟ چطور روابط خود را با اطرافیان بهبود بخشید؟ فکر می‌کنید چطور میشه در محیط کار، توی خونه یا در روابط خانوادگی بدرخشید و از دیگران برتر باشید؟

  شما در دوره اول نوابغ ثروت آفرین یاد می گیرید:         

 • خود و دیگران را ببخشید و به خود عشق بورزید چون شما لایق خوشبختی و نعمت و ثروت هستید. این جلسات به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید. شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.
 • شما در سه جلسه اول دوره اول یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. به اهمیت وجودی شخص خودتان پی می برید، به خود ارزش قائل باشید و با خود آشتی کنید. به اهمیت بخشش دیگران پی می برید و با آموزش راهکارهای عملی، دیگران را ببخشید.
 • مهمترین رازهای باور خواسته هایی چون ثروت دریابید. تکنیک های تغییر باورهای منفی به باورهای عمیق مثبت را فراگیرید. آموزش های باورسازی این دوره به شما کمک می کند باورهای بازدارنده خود را بشناسید. در صورت وقوع اتفاقات ناخواسته و نامطلوب با کنترل واکنش ها و باروهای خود به جای برخورد نادرست به دنبال بهترین راه حل ها باشید. راز ایجاد باورهای قدرتمند را دریابید و زندگی خود را حقیقتا دگرگون نمایید. تمامی باورهای بازدارنده خود در مورد ثروت را شناسایی کنید و آنها را تغییر دهید. و در نهایت با تغییر باورها، شاهد یک زندگی آرام ، شاد و ثروتمند باشید.
 • با روش های درست، اهداف و آرزوهای بزرگی برای خود تعیین کنید.  برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید. برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید. مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار، رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید. با بررسی مواردی چون شناخت هدف، انواع هدف، ابعاد مختلف هدفگذاری، مفهوم مقصد و ارزش، آموزش نحوه نوشتن اهداف و راه های رسیدن به شما کمک می کند جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز دنیا باشید.