کارگاه آشتی با کودک درون

 

شناخت کودک درون
شناخت کودک درون

 

 

کودک درون
کودک درون

 

کودک درون آن بخش از وجود ماست که دوست دارد کودکی کند؛ یعنی اینکه درست مثل یک بچه سرزنده و با هیجان باشد. وقتی کودک درونمان شاد باشد، زندگی ما پر از خوشبختی و رنگ های زیبا می شود، آرامش پیدا خواهیم کرد، عشق در زندگی مان جریان پیدا خواهد کرد و کنترل زیادی بر روی امور اطرافمان خواهیم داشت. کودک درون در واقع بعُدِ خطرپذیر، ماجراجو و جاه طلب هر فرد است.

بخش زیادی از تصمیمات بزرگسالی ما بر اساس همان تجارب دوران کودکی گرفته می شود. بنابراین حیاتی است که کودک درون خود را به همراه تجارب و خاطراتی که دارد مورد بازبینی مجدد قرار دهیم. اگر از کودک درون خود فرار کنیم مجبور هستیم که همان اشتباهات گذشته را تکرار کرده و به باورهای غلط شکل گرفته از دوران کودکی ادامه دهیم.

برای مقابله با بسیاری از اختلالات، زنده کردن کودک درون راهی موثر برای درمان به نظر می آید. شما می توانید با استفاده از راه های ارائه شده در کارگاه آشتی با کودک درون، آن را فعال کنید.

 

آشتی با کودک درون
آشتی با کودک درون

 

 

 • آیا می دانستید اگر کودک درون شما آسیب دیده باشد و یا نقش او در وجود شما کمرنگ شود شما به سوی افسردگی میل پیدا می کنید و کم کم زندگی شما بی رمق و ملالت بار می شود؟
 • آیا می دانستید هیچکس و هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند به درآمد بالا، شغل رویایی و … دست پیدا کنید مگر اینکه با کودک درون تان آشتی کرده باشید و به او اجازه دهید شما را به سمت خواسته تان هدایت کند؟
 • آیا از پیامدهای منفی سرکوب کودک درون آشنایی دارید؟ آیا می دانستید که در صورت نادیده گرفتن کودک درون هرگز یاد‌ نمی توانید احساس طبیعی د‌اشته باشید، هرگز یاد‌ نمی‌گیرید‌ چگونه بازی کنید‌ و لذت ببرید. و فقط زندگیتان را غرق در کار می کنید.
 • آیا می دانستید داشتن احساساتی همچون «به اند‌ازه کافی خوب نبودن‌»، «لذت نبردن از بودن در کنار خانواده و دوستان»، «ترس از صمیمی شدن با دیگران‌» و «ترس از بی کفایت ارزیابی شدن در ارتباط با مردم»، ریشه در مشکلات مرتبط با کودک درون دارد؟
 • آیا می دانستید اگر به کودک درونتان بی محلی کنید او هم بی توجهی شما را با لجبازی و بیماری پاسخ می دهد؟
 • آیا می دانستید این کوچولوی درون وقتی مورد بی توجهی قرار می گیرد و صدمه می بیند خود را در لایه ای می پوشاند و از دید دیگران مخفی می سازد، وقتی او را انکار می کنید، در جایی، در عمیق ترین سطح روان پنهان می شود و با این کار، شما مشکلات جسمانی و روانی از جمله افسردگی و اضطراب را تجربه خواهید کرد. زندگی یکنواخت و کسل کننده، روحیه غمگین و خلق پایین همگی از غیبت این دوست درون تان حکایت دارند.
 • آیا می دانستید بسیاری از بیماری ها روحی و روانی به کمک احیای کودک درون قابل درمان است؟

 

آموزش موفقیت

 

شما در کارگاه آشتی با کودک درون یاد می گیرید:

                                                                                                                          

 • با ا نواع مختلف راههای برقراری ارتباط با کودک درون آشنا می شوید و کودک درون خود را ملاقات خواهید کرد.  کودک درون خود را پرورش دهید و به احساسات خود گوش دهید.
 • تکنیک های مؤثری یاد می گیرید و به کمک این روش ها می توانید به فرآیند رها سازی و شفای کودک درون تان بپردازید. در واقع بعد از شرکت در این کارگاه و با آموزشِ توجه بیشتر به کودک درون تان و مراقبت از او، یک دوست واقعی و خالص خواهید داشت که می تواند در کنارتان قرار گیرد و به شما کمک کند تا انعطاف پذیرتر شوید، بر ترس هایتان غلبه کنید و مشکلات خود را به صورت ریشه ای حل کنید.
 • با انواع مختلف کودک درون آشنا می شوید.
 • یاد می گیرید چگونه آرام باشید‌ و استرس‌های خود‌ را کنترل کنید‌.
 • چگونه خودتون رو مثل یک کودک شاد، دوست داشتنی و مسلط به زندگی قبول کنید.
 • درآمدتان را افزایش دهید، زندگی شادی داشته باشید و دایره دوستی هایتان را بزرگ تر کنید.

 

کارگاه موفقیت
کارگاه موفقیت

 

تست زیر به شما کمک می کند تا از سالم بودن یا بیمار بودن کودک درونتان اطلاع یابید و وضعیت سلامت کودک درونتان را بسنجید:

 

تست به زودی قرار خواهد گرفت

 

ابزار موفقیت
ابزار موفقیت

لوازم مورد نیاز برای شرکت در این کارگاه:

 

 • دو عدد خودکار رنگی
 • مداد رنگی
 • دفتر
 • عروسک (برای خانم ها)
 • ماشین اسباب بازی (برای آقایان)
 • در صورت تمایل اسباب بازی مورد علاقه دوران کودکی

 

موفقیت بزرگ
موفقیت بزرگ

 

مبلغ سرمایه گذاری در این دوره ها

 

تا کی می خواهید دست روی دست بگذرید و تا ابد در حسرت رویاهای خود بمانید؟ آیا شما لایق زندگی خوشبخت، آرامش، عشق، ثروت، سلامت نیستید؟

ما روزانه پول های زیادی را خرج میکنیم که برای آینده ما تاثیری ندارند، خوردن فست فودهای مختلف، گرفتن لباس های گرانقیمت و حتی همین هزینه شارژ موبایل روزانه. که این هزینه ها در آینده برای ما پولساز نخواهد بود. ولی می توانید یکبار برای همیشه در دوره ای ثبت نام کنید که می تواند زندگی شما را متحول کند.

تا کنون صدها نفر در این دوره ثبت نام کرده اند و نتایج عالی گرفته‌اند. شما هم می‌توانید یکی از آنها باشید که با استفاده از این آموزش‌ها زندگی خود رو زیر و رو کرده‌اند. فرصت را از دست ندهید و همین الان در این جای خود را در این سمینار رزرو کنید و شاهد تحول در زندگی خود شوید.

 

مبلغ سرمایه گذاری در این کارگاه ؟؟؟؟ تومان است.

 

زندگی در زمان حال
زندگی در زمان حال

 

مدرس: محمد فرتاش
مدت دوره: یک روز (10 ساعت)

برای شرکت در این دوره و اطلاعات بیشتر با شماره 04133322292  تماس بگیرید.