دوره نوابغ ثروت آفرین

 

 

 

دوره اول و دوم نوابغ ثروت آفرین

 

 

 

 • آیا می دانستید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟چقدر به خودتان، ارزشمندی و شایستگی هایتان ایمان دارید؟
 • آیا می دانستید چگونه می توانید باور رسیدن به ثروت و فتح قله های بلند موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را در وجود خود ایجاد کنید و تا آخرین لحظه زندگی قدرتمند به پیش روید؟ چگونه می‌ توانید باورهای اشتباه را با باورهای صحیح جایگزین کنید؟ چگونه باورهای مخرب نسبت به پول و ثروت را شناسایی کرده و به اصلاح آن‌ها بپردازید؟ چگونه نظام باورهای خود را برنامه‌ریزی کنید تا به‌راحتی به ثروت فراوان دست پیدا کنید؟
 • آیا می توانید فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاهایتان بیابید و با استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری آینده ای بسازید که هیچ شباهتی به گذشته تان نداشته باشد؟ آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستند که رؤیاهای زیادی در سردارند اما تاکنون نتوانسته اند اهداف خویش را در زندگی واقعی محقق سازند؟
 • آیا فرق پول و ثروت را می دانید؟ آیا پول، ثروت واقعی است ؟؟؟ چرا عده‌ای در پول و ثروت غرق هستند و عده‌ای محتاج نان شب؟ آیا فردی که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده است هم می‌تواند ثروتمند شود؟ چگونه می‌شود به ثروت فراوان دست پیدا کرد؟
 • آیا می دانستید همه انسان‌ها درون خود یک غول به نام ضمیر ناخودآگاه دارند که مانند سیستم عامل عمل کرده و فرمانده بلا منازع انسان است. ما انسان‌ها بنده‌ای بیش برای این غول کوچک نیستیم.
 • آیا می دانستید که هر چیزی در این جهان هستی دارای انرژی، فرکانس و ارتعاش منحصر بفردی است؟ آیا تاکنون شنیده بودید که افکار و احساسات شما مانند هر جسم فیزیکی دارای انرژی است، هر فکری در ذهن شما می گذرد، چه مثبت و چه منفی، ارتعاشی از خود ساطع می کند و جهان هستی در پاسخ به این ارتعاش شما را اتعاشی از جنس همان ارتعاش به زندگی شما باز می گرداند؟ چگونه می توانید همچنان ارتعاش فقر و نداری، استرس و نگرانی، درد و بیماری و یا هر نوع ناخواسته دیگری را بفرستید و منتظر ورود سلامتی، آرامش عشق و ثروت در زندگی خود باشید؟ وقتی به خواسته هایتان فکر می کنید چه احساسی دارید؟ چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟
 • آیا می دانستید چگونه می توان از دیوار ترس‌هایتان عبور کنید و با شجاعت با ترس هایتان رو به رو شوید و آن‌ها را فرو بریزید؟
 • آیا می‌دانید چگونه باید ازمخاطب‌تان پاسخ مثبت دریافت کنید؟ چطور می‌توان در جمع مرکز توجه قرار گرفت؟ چطور به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید؟ چطور روابط خود را با اطرافیان بهبود بخشید؟ فکر می‌کنید چطور میشه در محیط کار، توی خونه یا در روابط خانوادگی بدرخشید و از دیگران برتر باشید؟

 

.
.
.
.
.
.

 

 

 

 

شما در دوره اول کارگاه کسب رازهای شادی و ثروت یاد می گیرید:       

 

 • خود و دیگران را ببخشید و به خود عشق بورزید چون شما لایق خوشبختی و نعمت و ثروت هستید. این جلسات به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید. شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.
 • شما در سه جلسه اول دوره اول یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. به اهمیت وجودی شخص خودتان پی می برید، به خود ارزش قائل باشید و با خود آشتی کنید. به اهمیت بخشش دیگران پی می برید و با آموزش راهکارهای عملی، دیگران را ببخشید.
 • مهمترین رازهای باور خواسته هایی چون ثروت دریابید. تکنیک های تغییر باورهای منفی به باورهای عمیق مثبت را فراگیرید. آموزش های باورسازی این دوره به شما کمک می کند باورهای بازدارنده خود را بشناسید. در صورت وقوع اتفاقات ناخواسته و نامطلوب با کنترل واکنش ها و باروهای خود به جای برخورد نادرست به دنبال بهترین راه حل ها باشید. راز ایجاد باورهای قدرتمند را دریابید و زندگی خود را حقیقتا دگرگون نمایید. تمامی باورهای بازدارنده خود در مورد ثروت را شناسایی کنید و آنها را تغییر دهید. و در نهایت با تغییر باورها، شاهد یک زندگی آرام ، شاد و ثروتمند باشید.
 • با روش های درست، اهداف و آرزوهای بزرگی برای خود تعیین کنید.  برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید. برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید. مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار، رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید. با بررسی مواردی چون شناخت هدف، انواع هدف، ابعاد مختلف هدفگذاری، مفهوم مقصد و ارزش، آموزش نحوه نوشتن اهداف و راه های رسیدن به شما کمک می کند جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز دنیا باشید.

 

 

در دوره دوم کارگاه کسب رازهای شادی و ثروت یاد می گیرید:           

 

 • چگونه به کسب ثروت حلال بپردازیم و نیازهای اقتصادی خود را در فضایی آکنده از آرامش و معنویت مرتفع سازیم و از لحظه های زندگی خود لذت ببرید.
 • چگونه سرمایه گذاری کنید و کاری کنید که پول براتان پول بسازه. درآمدتون رو بالا ببرید، شغل مورد علاقه خودت رو پیدا کنید. چطور معامله کنید تا پول و سرمایتان رو از دست ندهید.
 • اطلاعات جامعی در مورد جهان هولوگرافیک بدست آورید. برخی قوانین کوانتومی و علمی‌ آشنا می شوید. و آموزش این مباحث به صورت پخش فیلم در دو جلسه صورت می گیرد. بعد از سپری کردن این دو جلسه درک خواهید کرد که نیرویی بسیار فراتر از قدرت‌های ظاهری انسان‌ها وجود دارد. و نحوه کارکرد این نیروی شگفت انگیز را می‌آموزید. و در نهایت با یادگیری نحوه ارتباط و یاری گرفتن از این نیروی بی نهایت، می‌توانید در هر مرحله از زندگی خود بهترین راه حل‌ها را یافته و درست ترین تصمیمات و عملکردها را داشته باشید.
 • چگونه غول درون را تحت کنترل خود درآوردید و با برنامه‌ریزی صحیح آن بتوانید به خواسته‌های خود، جامعه‌ی عمل بپوشانیم. و چگونه از ضمیر ناخودآگاه خود برای اتخاذ تصمیمات بهتر کمک بگیرید. به قدرت درون خود پی ببرید.
 • چگونه ترس و ترسیدن را به عنوان بخشی از زندگی بپذیرید و در هنگام مواجه شدن با ترس، جمله “بترس و اقدام کن” را در زندگیتان به طور عملی به کار بگیرید.
 • چگونه کانال ترجیحی دیگران را شناسایی کنیم تا بتونیم پیام خودمون رو بهتر به افراد منتقل کنیم. شناسایی کانال ترجیحی افراد به ما کمک می‌کنه بتونیم دریچه‌ی ذهن دیگران رو به روی خودمون باز کنیم و به راحتی پیام خودمون رو به سایرین منتقل کنیم. با زبان بدن آشنا می شوید و یاد می گیرید در عرض 30 ثانیه مجذوب دیگران واقع شوید؟! اصول ارتباطات موثر آشنا شده تا بتوانیم با داشتن مهره مار، از بودن در کنار دیگران لذت برده و چون نگینی درخشان در جمع موثر باشیم.
 • چگونه با توجه به اختلاف عقاید با دیگران، ارتباط مفیدی داشته باشیم؟ چگونه کاری کنیم که در برخورد اول تا همیشه تاثیری مثبت و ماندگار داشته باشیم؟
 • در جلسه آخر دوره دوم، اکثر شرکت کنندگان تحول بزرگی در خود احساس خواهند که برای این منظور جشنی با عنوان جشن تحول برای همه شرکت کننده ها به همراه عزیزانشان برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • افرادی که آماده‌ برای تغییر و پیشرفت هستند
 • افرادی که آموزش‌پذیر هستند
 • افرادی که دوست دارند سرمشق و الگوی دیگران باشند
 • افرادی که بلافاصله آموزش‌ها را بکار می‌گیرند.
 • افرادی که دوست دارند مورد مشورت افراد قرار گیرند.
 • افرادی که دوست دارند سرمشق و الگوی دیگران باشند.

 

 

 تجربیات برخی از شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی کارگاه كسب رازهاى شادى و ثروت

 

 • سلام دوستان قدرتمندم. با افتخار اعلام می کنم بنده شاگرد استاد عزیز و توانمندمون استاد محمد فرتاش نیای بزرگ هستم. بنده بعد از شش سال زندگی پر تنش و محصور در محبت بیش از اندازه به فردی نالایق، در شهریور 96 بعد از آشنایی با توانایی های استاد و انجام تمرینات کلاس های مقدس استاد، الان بعد از هفت ماه از استارت و تجهیز کارگاهم با تلاش های شبانه روزی و دوندگی به دنبال اهدافم که با کمک استاد، هدف گذاری کرده بودم به سی درصد از اهداف سه ساله خودم دست پیدا کرده ام. استاد همچون تاجی بر سرم جا دارند و درسهایش بوی بهشت می دهد و من فکر می کنم هشت ماه است در بهشتی زندگی می کنم که تا الان تجربه نکرده بودم. نه تنفری، نه افسوسی و نه نگاه به گذشته… استاد عزیزم دست بوس دستان قدرتمند و توانایت هستم. خدایا سپاسگزارم از اینکه مرا لایق موهبت های فراوانت کردی.
 • سلام و درود فراوان استاد عزیزم. استاد من در این مدت خیلی کم به خیلی موفقیت های عظیمی دست یافتم و هم اکنون سرشار از انرژی و عشق و فراوانیم و این موهبت ها را با راهنمایی های شما به دست آوردم و تلاش مستمر خودم بخاطر همین بعد ژانویه میام تبریز و خیلی دوست دارم به عنوان میهمان در یکی از کلاس ها تون با دوستان توانمند و ثروتمندم صحبت کنم. استاد بزرگترین موهبتی که خدا بهم داده آرامش عظیم و بزرکیست که در درونم جاریست و این را هم مدیون آموزش های شما هستم. خیلی خوشحالم که شما رو شناختم و از خدای درونتون براتون طلب سلامتی و شادکامی و ثروت و فراوانی دارم به صورت عالی و شگفت انگیز.
 • انسان های زیادی وارد زندگی ما می شوند و هر کدام خطی، اثری و جای پایی به جای می گذارند. ولی معدود کسانی که نقشی بجا می گذارند و بوم زندگی ما را جلوه ای زیبا می بخشند. این کم ازتولدی دوباره ندارد. جناب آقای فرتاش، شما این نقش زیبا در زندگی این حقیر شده اید. از خداوند بزرگم می خواهم همیشه دست مهربانی برشما و مکتب فکریتان بکشد تا دیگران را همچون من راهنمایی کنید.
 •   سلام استاد شما بسیار انسان بزرگی هستید، دستتون درد نکنه کلاس ها بسیار درجه یک و عالی بودن و حتما به همه مفید شده و تاثیر گذاشته به من خیلی تاثیر گذاشت من از امروز تغییر کردم و تغییر رو در خودم میبینم چقدر خوبه که انسان هایی مثل شما اینقدر به فکر انسان های دیگه و جامعه و جهان هستند. ازتون خیلی ممنونم خدا رو شکر می کنم که باهاتون آشنا شدم و تو کلاساتون شرکت کردم به هر کسی که ببینم نیاز داره حتما معرفی می کنم به زودی میام و انشاالله اتفاق های بزرگ و بسیار خوبی که پیش رو خواهم داشت رو باهاتون به اشتراک می زارم.
 • سلام استاد فرتاش عزیز. من با توجه به تجربه تلخی که از کنکور داشتم، خیلی افسرده شده بودم و واقعا از زندگی و اهدافم دور شده بودم. ولی وقتی در دوره کسب شادی و ثروت شما شرکت کردم، تاثیر مثبت روم گذاشت و شدم همون سارایی که دلم می خواست، همون دختر شوخ و شاد قبل کنکور. یاد گرفتم، آهسته و پیوسته بخونم، آرامشم رو حفظ کنم و بتونم هیجاناتم رو کنترل کنم. الان ساعت مطالعه ام روزی 11 ساعت شده و رکورد می زنم و تمرکزم هم خیلی خوب شده. از شما بسیار سپاسگزارم.
 • سال قبل بخاطر کار از شهرمون اومدم تبریز. سال۹۵برای اولین بار با هدفگذاری و این چیزا آشنا شدم و برای سال ۹۶با روحیه وکلی انگیزه هدفگذاری کردم و سال رو شروع کردم ولی…۱۷فروردین کارم رو از دست دادم، کاری که فکر میکردم همیشگیه وامکان نداره از دستش بدم، بدترین اتفاق ممکن برای من که تنها زندگی میکردم و کلی هزینه (کرایه،خوردوخوراک و….) داشتم کلا روحیه ام بهم ریخت کلافه بودم و نمیدونستم چیکارکنم. یه روز به طور اتفاقی با یکی از دوستانی که قبلا در کارگاه کسب رازهای شادی و ثروت استاد فرتاش شرکت کرده بودند، آشتا شدم. و در اولین روز کلاس وقتی استاد با سرجلسه اومدن دیگه مطمعن شدم که هرچی تااینجا بود تموم شد قیافه آرام استاد که آرامش خاصی میداد. کلاسها که شروع شد مطالب فوق العاده بود. بعد از آخرین جلسه بیشتر ازدو ساعت خلوت کردم و با خودم حرف زدم گریه کردم کلنجار رفتم تا از ته دل همه اونایی که بهم بدی کرده بودن و مهمتر ازهمه خودم رو بخشیدم، خودم بیشتر ازهمه به خودم بدکرده بودم ندید گرفته بودم خودمو انگار تازه متولد شده بودم یه دریچه جدید بازشده بود برام. طرز فکرم عوض شده بود تا دیروز که در به در دنبال کار بودم الان هرجا می رفتم بهم پیشنهاد کاری می شد ولی من تصمیمم رو گرفتم اعتماد بنفسم عالی شده بود تصمیم گرفتم برم سراغ کاری در بیمه. روز به روز پیشرفتم بهتر شد  طوری که از خیلی از همکارانی که ماهها قبل از من تو این کار بودن پیشی گرفتم و خیلی ها بهم پیشنهاد می دادن که با اونا کارکنم، میگفتن ارتباطاتت عالیه .الان توی کارم موفقم درعرض  ۵ماه حقوقم رو ۳برابر افزایش دادم. هرروز مطالعه میکنم دوچرخه سواری و کوهنوردی میکنم. هرروز شکرگذاری میکنم و دفتر شکرگذاریم رو می نویسم و برای زندگیم برنامه دارم، قضاوت نمیکنم عصبانی نمیشم، همه مردم رو دوست دارم، برای سال ۹۷ هدفگذاری هام رو انجام دادم و با تعهد ۱۲٠ درصد پاش وایستادم و مطمعنم تا آخرسال۹۷ تیک می خورند. مهمتر ازهمه از روش مالی که استاد تو کلاس گفتن پیروی میکنم و مدیریت مالی میکنم و منی که تو چند سال کارم اصلا پس انداز نکرده بودم الان درعرض چندماه پس انداز خوبی دارم.
 • با سلام خدمت شما استاد گرامی، بابت تمام زحماتی در طول جلسات کشیدی، بی نهایت سپاسگزار. از شما بابت کار ی که در حقم کردید، هرچقدر تشکر کنم باز هم کم گفته ام. از اعماق وجودم بهترین ها را برای شما آرزومندم. شما استاد بزرگوار در حق من کاری کردید که هر کاری کنم گوشه ای از الطاف شما را نمی توانم جبران کنم. استاد عزیزتر از جانم با این رسالت شما در حقم، من را از عذاب الهی و یکی از بزرگترین گناهان که از گناهان کبیره (خودکشی) خلاص کردید. با تشکر و سپاس بی پایان از زحتماتتان
 • با سلام و آرزوی سلامتی و شادکامی. نیمه گمشده ام را در کلاس تان یافتم. مدت پنج سال به دنبال رسیدن به لذت خوشبختی و کامیابی بودم و مدت دو سالی بود که در زمینه روانشناسی کنترل درونی مشغول تحقیق بودم. واقعا این کلاس ها بهترین کلاس عمرم بود. می خواهم همه دنیا این لذت را بچشند.
 • خدایا صد هزار با شکر شکر شکر از اینکه مرا به سوی کمال هدایت کردی و من در این کلاس های کسب شادی و ثروت شرکت کردم و خوشحالم که واقعا بلاخره به چیزی که مدتها دنبالش بود، رسیدم تا لبخند خودم را ببینم. برای بهتر شدن و ملکوتی شدن تلاش می کنم تا قدرت بیکران حق را درک کنم و به باور برسم.
 • استاد بزرگوارم صداقت و صمیمیتی که در لحن و گفتار شما وجود دارد باعث شد که من تمام مطالبی که بعضی هاش رو قبلا خوانده بودم یا شنیده بودم ولی قبولشون نداشتم رو با تمام وجود باور کرده و با تمام وجود بهشون عمل کنم. تمام موفقیت هام رو مدیون شما هستم. از خداوند برای شما سلامتی و سلامت و سر افرازی آرزومندم. تا آخر عمر در هیچ دعایی شما و خانواده ی محترم شما را فراموش نخواهم کرد.

 

 

 

صحبت‌های برخی از دانش‌آموختگان کارگاه كسب رازهاى شادى و ثروت

 

 

 

 

پرسش و پاسخ؟

 

 • کلاس های آموزشی این دوره در کجا برگزار می شود؟

 

 • با شرکت در این دوره چه نتایجی می گیرم؟

با حضور در این دوره می توانید با  قوانین موفقیت آشنا شده  و با عمل به آن ها و با سرمایه گذاری بسیار ناچیز سکان کشتی زندگی خویش به دست گیرید و کشتی زندگی تان را از میان طوفان ها به ساحل خوشبختی هدایت کنید.

 • آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. کافیست طالب موفقیت باشید.

 • پرسش‌های دیگری دارم، چگونه بپرسم؟

می توانید با شماره تلفن‌ دفتر مرکزی:  ؟؟؟؟؟ تماس بگیرید؛ همکاران ما با گشاده‌رویی آماده‌اند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.

 

  

بلند پرواز نیستید و آرزوی ثروتمند شدن را ندارید!

اگر در خود نیازی به آموزش نمی‌بینند!

 

مبلغ سرمایه گذاری در این دوره ها

 

تا کی می خواهید دست روی دست بگذرید و تا ابد در حسرت رویاهای خود بمانید؟ آیا شما لایق زندگی خوشبخت، آرامش، عشق، ثروت، سلامت و رشد معنوی نیستید؟ اهداف شما ارزش آن را ندارد که برخیزید و در برابر این اعتقادات منفی و باورهای محدود کننده قد علم کنید و این بار شما باورهای منفی را غل و زنجیر کنید و باورهای قدرت بخشی در وجود خویش ایجاد کنید؟ وقت آن نرسیده است که به خود و خدای خود ایمان بیاورید؟

ما روزانه پول های زیادی را خرج میکنیم که برای آینده ما تاثیری ندارند، خوردن فست فودهای مختلف، گرفتن لباس های گرانقیمت و حتی همین هزینه شارژ موبایل روزانه. که این هزینه ها در آینده برای ما پولساز نخواهد بود. ولی می توانید یکبار برای همیشه در دوره ای ثبت نام کنید که می تواند زندگی شما را متحول کند.

تا کنون هزاران نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند و نتایج بسیار عالی گرفته‌اند. شما هم می‌توانید یکی از هزاران نفر باشید که با استفاده از این آموزش‌ها زندگی خود رو زیر و رو کرده‌اند. فرصت را از دست ندهید و همین الان در این جای خود را در این سمینار رزرو کنید و شاهد تحول در زندگی خود شوید.

با توجه به نتایج شرکت کننده های دوره های قبل ما به اثربخشی این دوره ها معتقدیم و برای این که شما نیز مطمئن باشید، این  دوره ها کاملا تضمینی می باشد و در پایان دوره دوم (در صورت حضور کامل در جلسه ها)، اگر فقط احساس کردید این دوره برای شما موثر نبوده، مبلغ ثبت نامی شما، تقدیم حضورتان خواهد شد! ضمناً‌ هیچ سوالی هم از شما پرسیده نخواهد شد.

 

مبلغ سرمایه گذاری در این کارگاه برای دوره اول ؟؟؟؟؟ و دوره دوم؟؟؟؟ تومان است.

 

 

 

شما با شرکت در این کارگاه، می توانید مدرکی معتبر از آکادمی بین المللی MPT اتریش شما با شرکت در این دریافت نمایید. (گواهی به پایان رساندن دوره اعطا خواهد شد). (ثبت نام و دریافت هزینه برای اخذ مدرک در برنامه انجام خواهد شد.)

مدرس: محمد فرتاش

 

 برای شرکت در این دوره و اطلاعات بیشتر با شماره 04133322292  تماس بگیرید